Instalator auto

Automotive
€14,50-€17,50
  • Cazare
  • Transport
  • Asigurare medicală

N2 People caută în prezent un/una instalator auto.

Mecanic de daune auto

Mecanic de daune auto.

În calitate de mecanic daune auto, jucați un rol esențial în repararea și reînnoirea vehiculelor care au suferit daune. Cu ajutorul expertizei dumneavoastră, vă asigurați că mașinile avariate’s sunt din nou în stare optimă. Aveți un ochi atent la detalii și la siguranță, astfel încât clienții să se poată întoarce pe șosea cu toată liniștea. Ai o pasiune pentru mașini’s, cunoștințe tehnice și dorința de a oferi calitate?  La N2 People, suntem mereu în căutare de profesioniști din domeniul Automotive care doresc să își ducă abilitățile la următorul nivel!

De ce ai nevoie:

Ce ai nevoie:

  • Certificat de mecanic auto
  • Permis de conducere B1
  • Să vorbești și să scrii în limba engleză este un plus
  • Descrierea postului–vorbiți cu recrutorul nostru

Ce vei primi:

  • Cazare - dacă este necesar – cameră single
  • Asigurare de sănătate
  • Călătorie – dacă este necesar
  • Încălțăminte și îmbrăcăminte (dacă este necesar)
  • Salariu bun net €500 - € 600 pe săptămână
  • Lucrați cu cele mai noi tehnici și materiale
  • Lucrați la companii de înaltă clasă
  • Șansa de a vă dezvolta
  • Contract pe termen lung

Pas 1
Pas 2
Pas 3

Ne contactăm cu tine

Recrutorul nostru te va contacta pentru o prezentare generală. De asemenea, va programa o întâlnire de admitere cu tine.

Interviu de admitere

Vom discuta calificările, abilitățile și experiența ta de lucru pentru a avea o imagine clară despre tine ca profesionist.

Potrivire

Facem potrivirea cu cererea clientului și discutăm data de începere!

Vă interesează această poziție? Apoi aplicați imediat!

Contactează recrutatorul nostru Diana Alecu

+40 (0) 75 615 22 22