Pregătirea operatorului

Logistică
  • Cazare
  • Transport
  • Asigurare medicală

N2 People caută în prezent un/una pregătirea operatorului.

Pregătirea operatorului în industria de prelucrare a legumelor

Ești entuziast în ceea ce privește realizarea unor produse de calitate? Vă simțiți confortabil într-un mediu agitat și dinamic? Considerați că este o provocare să lucrați cu naționalități diferite? Nu este o problemă pentru tine să lucrezi noaptea și o sâmbătă în două săptămâni? Atunci ne-ar plăcea să luăm legătura cu tine!

Fiind unul dintre liderii din industria de prelucrare a legumelor, clientul nostru furnizează o gamă largă de produse proaspete, inclusiv legume feliate gata de consum, salate de masă, salate de salată și salate de fructe către supermarketuri, lanțuri de fast-food, angrosiști, companii de catering și catering de bord, atât în țară, cât și în străinătate.

Compania caută un operator cu normă întreagă pentru departamentul de pregătire. Aceasta presupune căutarea unei persoane care este dispusă să lucreze în diverse servicii (inclusiv în tura de noapte) și care este disponibilă atât o dată la două săptămâni, sâmbăta, cât și în timpul sărbătorilor.

Responsabilități

Vă asigurați că liniile de producție din departamentul de preparare continuă să producă. Liniile de producție din departamentul de spălare și preparare pregătesc diverse legume în diverse moduri. Sunteți responsabil de funcționarea unei singure linii de producție. Pregătiți mașina, verificați și reglați dacă este necesar. Veți include, de asemenea, asamblarea și transformarea mașinii și efectuarea de lucrări simple de întreținere și reparații. Înregistrați datele de producție ale liniei și efectuați controale de calitate. De asemenea, respectați reglementările privind asigurarea calității în ceea ce privește HACCP, BRC și regulile interne ale companiei. Sunteți responsabil în fața unui șef de echipă.

În calitate de operator la clientul nostru:

  • Aveți un nivel de lucru și de gândire de nivel liceal
  • Constituie un avantaj cunoștințele relevante și experiența de lucru într-o poziție comparabilă
  • Sunteți calificat din punct de vedere tehnic
  • Vorbiți și citiți în și puteți vorbi în limba engleză - olandeza este o preferință
  • Sunteți comunicativ, proactiv și orientat spre calitate
  • Lucrați în schimburi schimbătoare, sâmbăta și în zilele de sărbători legale

Condiții de angajare

Un loc de muncă interesant pe termen lung. Lucrul în cadrul unei companii profesionale, sănătoase, în creștere și ambițioase. Salariu în funcție de cunoștințe și abilități.

Pas 1
Pas 2
Pas 3

Ne contactăm cu tine

Recrutorul nostru te va contacta pentru o prezentare generală. De asemenea, va programa o întâlnire de admitere cu tine.

Interviu de admitere

Vom discuta calificările, abilitățile și experiența ta de lucru pentru a avea o imagine clară despre tine ca profesionist.

Potrivire

Facem potrivirea cu cererea clientului și discutăm data de începere!

Vă interesează această poziție? Apoi aplicați imediat!

Contactează recrutatorul nostru Diana Alecu

+40 (0) 75 615 22 22