Pregatitor auto

The Netherlands  Automotive
€15,00-€17,50
  • Cazare
  • Transport
  • Asigurare medicală

N2 People caută în prezent un/una pregatitor auto.

Sunteți punctual? Lucrezi la standarde înalte și știi de ce este nevoie pentru a pregăti un vehicul pentru pulverizare? Atunci sunteți prefinisorul pe care îl căutăm!

La N2 People, suntem mereu în căutare de profesioniști în domeniul Automotive care doresc să își ducă abilitățile la nivelul următor. Pentru acest post, vei pregăti complet mașina care urmează să fie pulverizată și te vei asigura că totul este făcut corect pentru a începe.

De ce ai nevoie:

  • Certificat de mecanic/reparator auto
  • Permis de conducere B1
  • Vorbirea și scrierea limbii engleze reprezintă un avantaj
  • Descrierea postului - discutați cu recrutorul nostru

Ce vei primi:

  • Locuință - dacă este necesar - cameră single
  • Asigurare de sănătate
  • Transport - dacă este necesar
  • Pantofi și îmbrăcăminte (dacă este necesar)
  • Un salariu bun net de 525 - 585 de euro pe săptămână
  • Lucrul cu cele mai noi tehnici și materiale
  • Lucrul la companii de înaltă clasă
  • Oportunitatea de a vă dezvolta
  • Contract pe termen lung

Pas 1
Pas 2
Pas 3

Ne contactăm cu tine

Recrutorul nostru te va contacta pentru o prezentare generală. De asemenea, va programa o întâlnire de admitere cu tine.

Interviu de admitere

Vom discuta calificările, abilitățile și experiența ta de lucru pentru a avea o imagine clară despre tine ca profesionist.

Potrivire

Facem potrivirea cu cererea clientului și discutăm data de începere!

Vă interesează această poziție? Apoi aplicați imediat!

Contactează recrutatorul nostru Diana Alecu

+40 (0) 75 615 22 22