Bel ons op: +31 (0) 478 76 90 23
Aleksandra Mrosek

Aleksandra Mrosek

Operational employee

a.mrosek@n2people.nl

+ 31 (0) 478 76 90 23

+ 31 (0) 6 53 95 65 53

Bas Joosten

Bas Joosten

Business Unit Manager Logistics

b.joosten@n2people.nl

+ 31 (0) 478 76 90 23

+ 31 (0) 6 23 16 67 31

Dennis Martens
Geert Straatman

Geert Straatman

Maintenance worker

+ 31 (0) 478 76 90 23

+ 31 (0) 6 53 96 86 94

Jaroslav Salnicky

Jaroslav Salnicky

Administrative assistant

j.salnicky@n2people.nl

+ 31 (0) 478 76 90 23

+ 31 (0) 6 53 96 86 58

Lisette Bevers

Lisette Bevers

Administrative assistant

l.bevers@n2people.nl

+ 31 (0) 478 76 90 23

Maria de Vocht

Maria de Vocht

Household employee

+ 31 (0) 478 76 90 23

Ola Jakubas

Ola Jakubas

Coordinator Housing & Transport

o.jakubas@n2people.nl

+ 31 (0) 478 76 90 23

+ 31 (0) 6 82 55 29 43

Peter Nabbe

Peter Nabbe

Manager Projects & New Business

p.nabbe@n2people.nl

+ 31 (0) 478 76 90 23

+ 31 (0) 6 10 71 49 91

Petre Gabriel Ionita (Chauffeur)

Petre Gabriel Ionita (Chauffeur)

Driver

+ 31 (0) 478 76 90 23

Tessa Brands-van den Einden

Tessa Brands-van den Einden

Administrative employee

t.brands@n2people.nl

+ 31 (0) 478 76 90 23

Automotive