Wij zijn ondanks de Corona omstandigheden gewoon geopend. Lees hier onze maatregelen
Bel ons op: +31 (0) 85 020 08 05

Automotive


Sander Peeters

Accountmanager
s.peeters@n2people.nl
+31 (0)6 82 11 75 40

Logistiek


Bas Joosten

Business Unit Manager Logistics
b.joosten@n2people.nl
+31 (0)6 23 16 67 31


Dennis Martens

Accountmanager
d.martens@n2people.nl
+31 (0)6 57 54 84 15


Paulina Bartoszuk

Coordinator
p.bartoszuk@n2people.nl
+31 (0)6 39 00 57 06


Viorel Grosu

Coordinator
v.grosu@n2people.nl
+31 (0)6 39 00 57 07


Andrei Banuta

Coordinator
a.banuta@n2people.nl
+31 (0)6 53 95 67 06


Magda Kaczmarek

Accountmanager
m.kaczmarek@n2people.nl
+31 (0)6 82 55 29 43


Hayrettin Celik

Coordinator
h.celik@n2people.nl
+31 (0)6 28 35 90 71


Nadine van der Sluis

Accountmanager
n.vandersluis@n2people.nl
+31 (0)6 53 95 67 15


Karol Antas

Coordinator
k.antas@n2people.nl
+31 (0)6 53 95 64 73

Techniek


Tamara Harabor

Accountmanager
t.harabor@n2people.nl
+31 (0)6 39 00 57 08

Facilitair


Maria de Vocht

Household employee


Gabriel Ionita

Coordinator housing and transport
p.ionita@n2people.nl
+31 (0)6 30 29 65 47


Stefan Theunissen

Maintenance worker
+31 (0)6 28 53 44 19


Emily Maassen

Facility Coordinator
e.maassen@n2people.nl
+31 (0)6 57 847 010

Staff


Eric Nabuurs

Managing director
e.nabuurs@n2people.nl
+31 (0)6 10 71 50 78


Coen Mobach

Controller
c.mobach@n2people.nl
+31 (0)6 51 58 08 47


Jaroslav Salnicky

Administrative Employee
j.salnicky@n2people.nl
+31 (0)6 53 96 86 58


Tessa Brands-van den Einden

Employee Finance & Control
t.brands@n2people.nl
+ 31 (0)6 38 33 24 47


Jana Moravcová

Administrative assistant
j.moravcova@n2people.nl


Sylwia Babiarz

Back office employee
s.babiarz@n2people.nl
+31 (0)6 51093619


Bram van de Veerdonk

Marketing & Communication
b.vandeveerdonk@n2people.nl
+31 (0)6 28 35 90 59


Sil Nabuurs

Back office assistent
s.nabuurs@n2people.nl
+31 (0)6 53 95 65 53


Famke Van Uden

Secretary
secretariaat@n2people.nl


Hidde van Dongen

Salesmanager New Business
h.vandongen@n2people.nl
+31 (0)6 53 95 67 69