Scroll

Choose your language: Netherlands  Poland   United Kingdom(Great Britain)  Spain

Onze automotive afdeling heeft een eigen website www.n2people-automotive.nl

N2 People    
Future at Work

Kijk de Video
  • Agata Czekala-Schaap

    Agata Czekala-Schaap

    Inhouse intercedent/planner

    a.czekala@n2people.nl

    + 31 (0) 478 76 90 23

    + 31 (0) 6 51 09 36 19

  • Aleksandra Mrosek

    Aleksandra Mrosek

    Operational employee

    a.mrosek@n2people.nl

    + 31 (0) 478 76 90 23

    + 31 (0) 6 53 95 65 53

  • Astrid Kraayvanger

    Astrid Kraayvanger

    Secretary

    a.kraayvanger@n2people.nl

    + 31 (0) 478 76 90 23

    + 31 (0) 6 53 70 58 50

  • Bas Joosten

    Bas Joosten

    Business Unit Manager Logistics

    b.joosten@n2people.nl

    + 31 (0) 478 76 90 23

    + 31 (0) 6 23 16 67 31

  • Beneamin Culisniuc

    Beneamin Culisniuc

    Coordinator

    b.culisniuc@n2people.nl

    +31 (0) 478 76 90 23

    +31 (0) 6 34 03 97 49

  • Coen Mobach

    Coen Mobach

    Controller

    c.mobach@n2people.nl

    + 31 (0) 478 76 90 23

    + 31 (0) 6 51 58 08 47

  • Dennis Martens

    Dennis Martens

    (Junior) Accountmanager

    d.martens@n2people.nl

    + 31 (0) 478 76 90 23

    + 31 (0) 6 57 54 84 15

  • Eric Nabuurs

    Eric Nabuurs

    Managing director

    e.nabuurs@n2people.nl

    + 31 (0) 478 76 90 23

    + 31 (0) 6 10 71 50 78

  • Geert Straatman

    Geert Straatman

    Maintenance worker

    + 31 (0) 478 76 90 23

    + 31 (0) 6 53 96 86 94

  • Jaroslav Salnicky

    Jaroslav Salnicky

    Administrative assistant

    j.salnicky@n2people.nl

    + 31 (0) 478 76 90 23

    + 31 (0) 6 53 96 86 58

  • Jimmy Schonenberg

    Jimmy Schonenberg

    Training coordinator

    j.schonenberg@n2people.nl

    + 31 (0) 478 76 90 23

    + 31 (0) 6 1 3 80 15 57

  • Magdalena Madetko

    Magdalena Madetko

    Team coordinator Logistics

    m.madetko@n2people.nl

    + 31 (0) 478 76 90 23

    + 31 (0) 6 53 95 67 15

  • Marcin Staniszewski

    Marcin Staniszewski

    Maintenance worker

    + 31 (0) 478 76 90 23

    + 31 (0) 6 57 57 75 48

  • Maria de Vocht

    Maria de Vocht

    Household employee

    + 31 (0) 478 76 90 23

  • Ola Jakubas

    Ola Jakubas

    Coordinator Housing & Transport

    o.jakubas@n2people.nl

    + 31 (0) 478 76 90 23

    + 31 (0) 6 82 55 29 43

  • Peter Nabbe

    Peter Nabbe

    Manager Projects & New Business

    p.nabbe@n2people.nl

    + 31 (0) 478 76 90 23

    + 31 (0) 6 10 71 49 91

  • Petre Gabriel Ionita (Chauffeur)

    Petre Gabriel Ionita (Chauffeur)

    Driver

    + 31 (0) 478 76 90 23

  • Rick Nabuurs

    Rick Nabuurs

    Facility manager

    r.nabuurs@n2people.nl

    + 31 (0) 478 76 90 23

    + 31 (0) 6 57 84 70 10

  • Tessa Brands-van den Einden

    Tessa Brands-van den Einden

    Administrative employee

    t.brands@n2people.nl

    + 31 (0) 478 76 90 23

  • Automotive

  • Ana Maria Talin

    Ana Maria Talin

    Coordinator

    a.talin@n2people.nl

    + 31 (0) 6 53 95 63 30

  • Florin Paraschiv

    Florin Paraschiv

    Coordinator, Trainer and Recruiter

    f.paraschiv@n2people.nl

    + 31 (0) 6 53 95 67 06

  • Serafin Tovar Marin

    Serafin Tovar Marin

    Coordinator Spain and Recruiter

    s.tovarmarin@n2people.nl

    + 31 (0) 6 57 89 45 15

  • Geert-Jan de Veer

    Geert-Jan de Veer

    Team coordinator Automotive

    gj.deveer@n2people.nl

    + 31 (0) 6 53 95 69 72

  • Sander Peeters

    Sander Peeters

    Accountmanager

    s.peeters@n2people.nl

    + 31 (0) 6 53 95 67 69

  • Ferry Verkaart

    Ferry Verkaart

    Quality employee

    f.verkaart@n2people.nl

    + 31 (0) 6 53 95 64 73

  • Ronald Velgersdijk

    Ronald Velgersdijk

    Business Unit Manager Automotive

    r.velgersdijk@n2people.nl

    + 31 (0) 6 52 67 49 85


Onze keurmerken 

Werkgever en interesse?

Vul in, Dan bellen we u terug