Bel ons op: +31 (0) 478 76 90 23

Logistiek

U wilt kennis

De logistiekbranche vraagt om verdiepende vak- en proceskennis. N2People biedt deze als totaalleverancier voor gerenommeerde landelijke partners, maar ook kleinere bedrijven. We bieden een uitgebreid dienstenpakket: begeleiding van werknemers, werving en selectie, HR-ondersteuning, payroll en poolmanagement. N2 People heeft een dynamisch Europees recruitment netwerk en een eigen recruitmentbureau in Roemenië die wekelijks nieuwe krachten werven, selecteren en bij ons aanleveren. Zo kunnen wij op onze beurt opdrachtgevers continu blijven bedienen.

Bekijk de video

Orderpicker Sylwia

Sylwia uit Polen over N2 People over de logistieke sector.

Functies

Waarin o.a. gewerkt wordt

Orderpicker
Reachtrucker
Productiemedewerker
Laden/lossen
Repack

Uw business unit manager

Bas Joosten

b.joosten@n2people.nl
+31 (0) 6 23 16 67 31

Teamleaden

Maar al te graag willen we met u in gesprek om te bekijken of onze strategie “Future at Work” ook voor u toegevoegde waarde kan bieden binnen de Logistiek sector.


Andrei Banuta

Coordinator
a.banuta@n2people.nl
+31 (0) 6 53 95 66 47


Dennis Martens

Planner
d.martens@n2people.nl
+31 (0) 6 57 54 84 15


Magda Kaczmarek

Accountmanager
m.kaczmarek@n2people.nl
+31 (0) 6 82 55 29 43


Sylwia Babiarz

Coordinator
s.babiarz@n2people.nl
+31 (0) 6 51 09 36 19


Viorel Grosu

Coordinator
v.grosu@n2people.nl
+31 (0) 6 39 00 57 07